eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200616 16.06.2020 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200518 18.05.2020 Utvalg for helse og omsorg 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200210 10.02.2020 Utvalg for helse og omsorg 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200108 08.01.2020 Utvalg for helse og omsorg 17:00 Hitra rådhus Møterom 1
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Lars P. Hammerstad Lars P. Hammerstad Uavhengig (UAV) Leder lars.peder.hammerstad@hitra.kommune.no 413 10 349 Ikke registrert
Ann Bodil Kosberg Wingan Ann Bodil Kosberg Wingan Arbeiderpartiet (AP) Nestleder ann.bodil.kosberg.wingan@hitra.kommune.no 941 50 322 Ikke registrert
Lars Erik Strand Vitsø Lars Erik Strand Vitsø Arbeiderpartiet (AP) Medlem lars.erik.strand.vitso@hitra.kommune.no 957 64 589 Ikke registrert
Jan Egil Handberg Jan Egil Handberg Pensjonistpartiet (PP) Medlem jan.egil.handberg@hitra.kommune.no 976 96 766 Ikke registrert
Synnøve Aslaug Hanssen Synnøve Aslaug Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Medlem synnove.hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Roger Magne Sørensen Roger Magne Sørensen Venstre (V) Varamedlem roger.magne.sorensen@hitra.kommune.no 915 37 123 Ikke registrert
Malin Helgebostad Monsø Malin Helgebostad Monsø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem malin.monso@hitra.kommune.no 915 86 099 Ikke registrert
Snorre Athammer Sandvik Snorre Athammer Sandvik Rødt (R) Varamedlem snorre.athammer.sandvik@hitra.kommune.no 404 70 837 Ikke registrert
Malfrid Olava Knutshaug Malfrid Olava Knutshaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem malfrid.olava.knutshaug@hitra.kommune.no 450 71 828 Ikke registrert
Tora Mellemsether Tora Mellemsether Senterpartiet (SP) Varamedlem tora.mellemsether@hitra.kommune.no 415 41 416 Ikke registrert
Anton Martin Andresen Anton Martin Andresen Senterpartiet (SP) Varamedlem anton.martin.andresen@hitra.kommune.no 484 91 730 Ikke registrert
Ivar Bjarne Kværnø Ivar Bjarne Kværnø Høyre (H) Varamedlem ivar.bjarne.kverno@hitra.kommune.no 917 09 036 Ikke registrert
Heidi Furuvik Heidi Furuvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem heidi.furuvik@hitra.kommune.no 906 85 368 Ikke registrert
Edvard Meland Hjertås Edvard Meland Hjertås Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem edvard.meland.hjertas@hitra.kommune.no 958 97 787 Ikke registrert
Marianne Østensen Marianne Østensen Høyre (H) Varamedlem marianne.ostensen@hitra.kommune.no 948 04 459 Ikke registrert