eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20201015 15.10.2020 Utvalg for plan, landbruk og miljø 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20201014 14.10.2020 Utvalg for plan, landbruk og miljø 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200916 16.09.2020 Utvalg for plan, landbruk og miljø 17:00 Hitra rådhus
20200902 02.09.2020 Utvalg for plan, landbruk og miljø 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200819 19.08.2020 Utvalg for plan, landbruk og miljø 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200624 24.06.2020 Utvalg for plan, landbruk og miljø 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200519 19.05.2020 Utvalg for plan, landbruk og miljø 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200422 22.04.2020 Utvalg for plan, landbruk og miljø 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200401 01.04.2020 Utvalg for plan, landbruk og miljø 12:00 Fjernmøte
20200304 04.03.2020 Utvalg for plan, landbruk og miljø 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20200122 22.01.2020 Utvalg for plan, landbruk og miljø 15:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
John Lernes John Lernes Arbeiderpartiet (AP) Leder john.lernes@hitra.kommune.no 958 75 858 Ikke registrert
Arnt Julius Breivoll Arnt Julius Breivoll Arbeiderpartiet (AP) Nestleder arnt.julius.breivoll@hitra.kommune.no 909 23 287
Guro-Karoline Aabakken Guro-Karoline Aabakken Rødt (R) Medlem guro.aabakken@hitra.kommune.no 476 84 072 Ikke registrert
Erlend Broholm Erlend Broholm Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem erlend.broholm@hitra.kommune.no 406 11 572 Ikke registrert
Arnt Magne Flesvik Arnt Magne Flesvik Senterpartiet (SP) Medlem arnt.magne.flesvik@hitra.kommune.no 482 85 774 Ikke registrert
Otto Jæger Lien Otto Jæger Lien Pensjonistpartiet (PP) Medlem post@kvernhusvik.no 950 81 112 Ikke registrert
Tor Johan Sagøy Tor Johan Sagøy Uavhengig (UAV) Medlem tor.johan.sagoy@hitra.kommune.no 401 08 687 Ikke registrert
Thomas Glørstad Thomas Glørstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem thomas.glorstad@hitra.kommune.no 458 46 602 Ikke registrert
Inge Dahlø Inge Dahlø Venstre (V) Varamedlem inge.dahlo@hitra.kommune.no 484 31 955 Ikke registrert
Lisa Pedersen Haugen Lisa Pedersen Haugen Rødt (R) Varamedlem lisa.pedersen.haugen@hitra.kommune.no 970 81 405 Ikke registrert
Roy Egil Oldervik Roy Egil Oldervik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem roy.egil.oldervik@hitra.kommune.no 416 30 398 Ikke registrert
Hilde Jørgensen Hilde Jørgensen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem hilde.jorgensen@hitra.kommune.no 971 05 787 Ikke registrert
Aase Anne Strømsvik Olsen Aase Anne Strømsvik Olsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem aase.anne.stromsvik.olsen@hitra.kommune.no 416 36 027 Ikke registrert
May Elise Jamtøy Stolpnes May Elise Jamtøy Stolpnes Senterpartiet (SP) Varamedlem may.elise.stolpnes@hitra.kommune.no 476 02 388 Ikke registrert
Jon Lian Jon Lian Senterpartiet (SP) Varamedlem jon.lian@hitra.kommune.no 917 01 622 Ikke registrert
Janne-Elise Handberg Janne-Elise Handberg Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem janne-elise.handberg@hitra.kommune.no 464 15 010 Ikke registrert
Håvard Heggvik Håvard Heggvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem havard.heggvik@hitra.kommune.no 422 36 786 Ikke registrert
Stig Atle Lervåg Stig Atle Lervåg Høyre (H) Varamedlem stig.atle.lervag@hitra.kommune.no 482 06 662 Ikke registrert
Håvard Hestnes Håvard Hestnes Høyre (H) Varamedlem haavard.hestnes@hitra.kommune.no 917 84 094 Ikke registrert