eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
21.06.2018 Kommunestyret 2015-2019 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
31.05.2018 Kommunestyret 2015-2019 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
26.04.2018 Kommunestyret 2015-2019 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
15.03.2018 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
08.02.2018 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
10.01.2018 Kommunestyret 2015-2019 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
21.12.2017 Kommunestyret 2015-2019 10:00 Hitra rådhus kommunestyresalen
23.11.2017 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
02.11.2017 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
05.10.2017 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
07.09.2017 Kommunestyret 2015-2019 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
23.08.2017 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
22.06.2017 Kommunestyret 2015-2019 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
01.06.2017 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
27.04.2017 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
16.03.2017 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
02.02.2017 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra Misjons- og nærmiljøsenter Storsalen
15.12.2016 Kommunestyret 2015-2019 11:00 Hitra Misjons- og nærmiljøsenter Storsalen
24.11.2016 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
01.11.2016 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
11.10.2016 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
31.08.2016 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
22.06.2016 Kommunestyret 2015-2019 10:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
26.05.2016 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
14.04.2016 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
17.03.2016 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
04.02.2016 Kommunestyret 2015-2019 14:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
13.01.2016 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen - kommunereform
07.01.2016 Kommunestyret 2015-2019 09:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen - Folkevalgtopplæring
10.12.2015 Kommunestyret 2015-2019 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
12.11.2015 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra Rådhus Kommunestyresalen
22.10.2015 Kommunestyret 2015-2019 13:00 Hitra Rådhus Kommunestyresalen
14.10.2015 Kommunestyret 2015-2019 16:00 Hitra Rådhus Kommunestyresalen - kommunereform
13.10.2015 Kommunestyret 2015-2019 19:00 Hitra Rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Steinar Rønhovde () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Wiviann Selvåg () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjell Roar Sæther () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ann-Vigdis Risnes Cowburn () Sekretær ann-vigdis.cowburn@hitra.kommune.no 915 67 223 915 67 223
Ole L. Haugen Arbeiderpartiet (AP) Ordfører ole.laurits.haugen@hitra.kommune.no 905 78 433 72 44 17 11
Eldbjørg Broholm Arbeiderpartiet (AP) Varaordfører eldbjorg.broholm@hitra.kommune.no 995 34 538 72 44 13 60
Anna Margrethe Refsnes Arbeiderpartiet (AP) Medlem anna.margrethe.refsnes@hitra.kommune.no 957 53 219 Ikke registrert
Sigbjørn Glørstad Arbeiderpartiet (AP) Medlem sigbjorn.glorstad@hitra.kommune.no 99729510 Ikke registrert
Arnt Julius Breivoll Arbeiderpartiet (AP) Medlem arnt.julius.breivoll@hitra.kommune.no 909 23 287 72 44 22 08
Ida Karoline Refseth Broholm Arbeiderpartiet (AP) Medlem ida.karoline.broholm@hitra.kommune.no 938 78 418 Ikke registrert
Espen Arntsberg Arbeiderpartiet (AP) Medlem espen.arntsberg@hitra.kommune.no 951 49 764 72 44 41 42
Hege Lie Rønningen Arbeiderpartiet (AP) Medlem hege.lie@hitra.kommune.no 97489550 Ikke registrert
Kalairasan Seenithamby Arbeiderpartiet (AP) Medlem kalairasan.seenithamby@hitra.kommune.no 95032858 Ikke registrert
Einar Brendboe Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem einar.brendboe@hitra.kommune.no 909 81 409 Ikke registrert
Erik Knutshaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem erik.Knutshaug@hitra.kommune.no 90770289 Ikke registrert
Lindis Heggvik Aune Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lindis.heggvik.aune@hitra.kommune.no 951 28 435 72 44 40 77
Malfrid Olava Knutshaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem malfrid.olava.knutshaug@hitra.kommune.no 450 71 828 72 44 22 17
Per Krangnes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem per.krangnes@hitra.kommune.no 91813054 Ikke registrert
Roy Egil Oldervik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem roy.egil.oldervik@hitra.kommune.no 416 30 394 Ikke registrert
Stig Wraalsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem stig.wraalsen@hitra.kommune.no 915 72 062 Ikke registrert
Silje Elise Ødegård Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem silje.odegard@hitra.kommune.no 984114408 Ikke registrert
Aase Anne Strømsvik Olsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem aase.anne.stromsvik.olsen@hitra.kommune.no 416 36 027 72 44 55 33
Agnieszka Szpryngiel Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem agnieszka.scpryngiel@hitra.kommune.no 93863633 Ikke registrert
Yngvar Sæther Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem yngvar.sether@hitra.kommune.no 913 51 835 72 44 45 55
Arne Inge Nøstvik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hilde Jørgensen Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem hilde.jorgensen@hitra.kommune.no 91332172 Ikke registrert
Snorre Athammer Sandvik Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem snorre.athammer.sandvik@hitra.kommune.no 95044064 Ikke registrert
Olav Athammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem olav.athammer@hitra.kommune.no 913 32 172 Ikke registrert
Bjørg Brasøy Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem bjorg.randi.brasoy@hitra.kommune.no 911 84 984 Ikke registrert
Ann-Bjørg Strøm Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Ann.Bjorg.Strom@hitra.kommune.no 907 21 740 Ikke registrert
Nils Vang Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Nils.Vang@hitra.kommune.no 482 19 574 Ikke registrert
Alfrida L. Strøm Karlsen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem alfrida.karlsen@hitra.kommune.no 974 61 648 Ikke registrert
Leif Nidar Bakeng Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem leif.nidar.bakeng@hitra.kommune.no 917 11 801 72 44 27 08
Lena Johanne Winther Bagøien Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem lena.johanne.winther.bagoien@hitra.kommune.no 414 59 753 Ikke registrert
Miriam Aclima Baglund Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Miriam.Aclima.Baglund@hitra.kommune.no 917 34 472 Ikke registrert
Kjersti Lindal Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem kjersti.lindal@hitra.kommune.no 413 56 637 Ikke registrert
Paloma Brene Vargas Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem paloma.brene.vargas@hitra.kommune.no 957 82 645 Ikke registrert
Dagrun-Beate Skarsvåg Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem dagrun.beate.skarsvag@hitra.kommune.no 917 91 639 Ikke registrert
Elisa Terese Monsø Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem elis.terese.monso@hitra.kommune.no 988 15 110 Ikke registrert
Torfinn Stub Venstre (V) Medlem torfinn.stub@hitra.kommune.no 908 92 771 72 44 36 89
Audun Norbotten Liland Venstre (V) Varamedlem audun.liland@hitra.kommune.no 975 09 382 Ikke registrert
Inge Dahlø Venstre (V) Varamedlem Inge.Dahlo@hitra.kommune.no 484 31 955 Ikke registrert
Vigdis Norbotten Lossius Venstre (V) Varamedlem vigdis.nordbotten.lossius@hitra.kommune.no Ikke registrert 72 44 13 31
Jøran Hilmar Burø Venstre (V) Varamedlem joran.hilmar.buro@hitra.kommune.no 952 66 245 72 44 12 88
Lars P. Hammerstad Senterpartiet (SP) Medlem lars.peder.hammerstad@hitra.kommune.no 41310349 72441665
Kirsten Kjørsvik Senterpartiet (SP) Medlem kirsten.kjorsvik@hitra.kommune.no 908 38 322 Ikke registrert
Johannes Ludvik Håvik Senterpartiet (SP) Varamedlem johannes.ludvik.havik@hitra.kommune.no 926 64 185 72 44 45 64
Randi Schei Senterpartiet (SP) Varamedlem randi.schei@hitra.kommune.no 958 24 923 Ikke registrert
Siv Mari Murvold Senterpartiet (SP) Varamedlem siv.mari.murvold@hitra.kommune.no 488 69 456 Ikke registrert
Bodil Birkeland Senterpartiet (SP) Varamedlem bodil.birkeland@hitra.kommune.no 930 36 863 72 44 45 55
Dag Willmann Høyre (H) Medlem dag.willmann@hitra.kommune.no 909 62 224 Ikke registrert
Tor Johan Sagøy Høyre (H) Medlem tor.johan.sagoy@hitra.kommune.no 970 07 104 72 44 46 34
Roger Lund Høyre (H) Varamedlem roger.lund@hitra.kommune.no 957 08 861 Ikke registrert
Bjarne Johan Faxvaag Høyre (H) Varamedlem bjarne.johan.faxvaag@hitra.kommune.no 911 35 987 Ikke registrert
Kåre Rømuld Høyre (H) Varamedlem kare.romuld@hitra.kommune.no 917 09 057 72 44 23 21
Linn Holmen Høyre (H) Varamedlem linn.holmen@hitra.kommune.no 991 58 407 Ikke registrert
Tom Skare Fremskrittspartiet (FRP) Medlem tom.skare@hitra.kommune.no 975 29 403 Ikke registrert
Bjørg Reitan Bjørgvik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem bjorg.reitan.bjorgvik@hitra.kommune.no 913 74 371 72 44 46 49
Geir Samdahl Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem geir.samdahl@hitra.kommune.no 975 26 546 Ikke registrert
Reidar Melandsø Skaget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem reidar.melandso.skaget@hitra.kommune.no 908 20 173 72 44 59 25
Bjørn Morvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem bjorn.morvik@hitra.kommune.no Ikke registrert 72 44 21 06
Håvard Heggvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem havard.heggvik@hitra.kommune.no 950 69 962 Ikke registrert
Per Johannes Ervik Pensjonistpartiet (PP) Medlem per.ervik@hitra.kommune.no 909 64 673 72 44 31 18
Otto Jæger Lien Pensjonistpartiet (PP) Medlem Otto.Jeger.Lien@hitra.kommune.no 950 81 112 72 44 501 1
Jan-Egil Handberg Pensjonistpartiet (PP) Medlem jan.egil.handberg@hitra.kommune.no 976 96 766 Ikke registrert
Synnøve Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Medlem Synnove.Hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Inga Kristine Heggvik Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem inga.heggvik@hitra.kommune.no 93871089 Ikke registrert
Gunnar Ingolf Andresen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem gunnar.ingolf.andresen@hitra.kommune.no 916 70 941 72 44 31 80
Ivar Bjarne Kværnø Uavhengige representanter (U) Varamedlem ivar.bjarne.kverno@hitra.kommune.no 917 09 036 72 44 36 52
Edvard Meland Hjertås Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem edvard.meland.hjertas@hitra.kommune.no 958 97 787 Ikke registrert
Inger Marie Sundgård Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem inger.marie.sundgard@hitra.kommune.no 920 57 930 Ikke registrert
Bergljot Stokkan Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem bergljot.stokkan@hitra.kommune.no 915 12 866 72 44 13 33
Otto Raum Eide Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem otto.raum.eide@hitra.kommune.no 950 86 550 Ikke registrert
Versjon:5.1.1