eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190925 25.09.2019 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20190617 17.06.2019 Oppvekstkomiteen 2015-2019 15:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20190522 22.05.2019 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20190408 08.04.2019 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20190306 06.03.2019 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom
20181210 10.12.2018 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20181114 14.11.2018 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
20181016 16.10.2018 Oppvekstkomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20180926 26.09.2018 Oppvekstkomiteen 2015-2019 00:00 Telefonmøte
20180919 19.09.2018 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Barman oppvekstsenter
20180613 13.06.2018 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
20180416 16.04.2018 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen/Møterom 1
20180214 14.02.2018 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20171213 13.12.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20171115 15.11.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20171025 25.10.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Kvenvær oppvekstsenter
20171017 17.10.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20170920 20.09.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Knarrlagsund oppvekstenter
20170816 16.08.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
20170614 14.06.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Strand oppvekstsenter
20170426 26.04.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom1
20170313 13.03.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kantina
20170216 16.02.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 15:00 Barman oppvekstsenter
20161207 07.12.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom1
20161027 27.10.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom1
20161018 18.10.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 18:30 Hitra rådhus Møterom1
20160907 07.09.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Fillan barnehage Kjøkkenet
20160616 16.06.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom1
20160606 06.06.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20160518 18.05.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 15:00 Hitra rådhus K-sal
20160413 13.04.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 14:00 Hitra rådhus K-sal
20160302 02.03.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus K-sal
20160201 01.02.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
20151125 25.11.2015 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
20151102 02.11.2015 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ida Karoline Refseth Broholm Ida Karoline Refseth Broholm Arbeiderpartiet (AP) Leder ida.karoline.broholm@hitra.kommune.no 938 78 418 Ikke registrert
Anna Margrethe Refsnes Anna Margrethe Refsnes Arbeiderpartiet (AP) Nestleder anna.margrethe.refsnes@hitra.kommune.no 957 53 219 Ikke registrert
Espen Arntsberg Espen Arntsberg Arbeiderpartiet (AP) Medlem espen.arntsberg@hitra.kommune.no 951 49 764 72 44 41 42
Tor Johan Sagøy Tor Johan Sagøy Høyre (H) Medlem tor.johan.sagoy@hitra.kommune.no 970 07 104 72 44 46 34
Johannes Ludvik Håvik Johannes Ludvik Håvik Senterpartiet (SP) Medlem johannes.ludvik.havik@hitra.kommune.no 926 64 185 72 44 45 64
Alfrida L. Strøm Karlsen Alfrida L. Strøm Karlsen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem alfrida.karlsen@hitra.kommune.no 974 61 648 Ikke registrert
Audun Norbotten Liland Audun Norbotten Liland Venstre (V) Varamedlem audun.liland@hitra.kommune.no 975 09 382 Ikke registrert
Paloma Brene Vargas Paloma Brene Vargas Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem paloma.brene.vargas@hitra.kommune.no 957 82 645 Ikke registrert
Snorre Athammer Sandvik Snorre Athammer Sandvik Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem snorre.athammer.sandvik@hitra.kommune.no 95044064 Ikke registrert
Inger Marie Sundgård Inger Marie Sundgård Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem inger.marie.sundgard@hitra.kommune.no 920 57 930 Ikke registrert
Bjørn Morvik Bjørn Morvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem bjorn.morvik@hitra.kommune.no Ikke registrert 72 44 21 06
Kåre Rømuld Kåre Rømuld Høyre (H) Varamedlem kare.romuld@hitra.kommune.no 917 09 057 72 44 23 21
Reidar Melandsø Skaget Reidar Melandsø Skaget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem reidar.melandso.skaget@hitra.kommune.no 908 20 173 72 44 59 25
Bergljot Stokkan Bergljot Stokkan Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem bergljot.stokkan@hitra.kommune.no 915 12 866 72 44 13 33