eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
16.10.2018 Oppvekstkomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
26.09.2018 Oppvekstkomiteen 2015-2019 00:00 Telefonmøte
19.09.2018 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Barman oppvekstsenter
13.06.2018 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
16.04.2018 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen/Møterom 1
14.02.2018 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
13.12.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
15.11.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
25.10.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Kvenvær oppvekstsenter
17.10.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20.09.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Knarrlagsund oppvekstenter
16.08.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
14.06.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Strand oppvekstsenter
26.04.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom1
13.03.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kantina
16.02.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 15:00 Barman oppvekstsenter
07.12.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom1
27.10.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom1
18.10.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 18:30 Hitra rådhus Møterom1
07.09.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Fillan barnehage Kjøkkenet
16.06.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom1
06.06.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
18.05.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 15:00 Hitra rådhus K-sal
13.04.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 14:00 Hitra rådhus K-sal
02.03.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus K-sal
01.02.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
25.11.2015 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
02.11.2015 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Kjell Roar Sæther () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ann-Vigdis Risnes Cowburn () Sekretær ann-vigdis.cowburn@hitra.kommune.no 915 67 223 915 67 223
Ida Karoline Refseth Broholm Arbeiderpartiet (AP) Leder ida.karoline.broholm@hitra.kommune.no 938 78 418 Ikke registrert
Anna Margrethe Refsnes Arbeiderpartiet (AP) Nestleder anna.margrethe.refsnes@hitra.kommune.no 957 53 219 Ikke registrert
Espen Arntsberg Arbeiderpartiet (AP) Medlem espen.arntsberg@hitra.kommune.no 951 49 764 72 44 41 42
Tor Johan Sagøy Høyre (H) Medlem tor.johan.sagoy@hitra.kommune.no 970 07 104 72 44 46 34
Johannes Ludvik Håvik Senterpartiet (SP) Medlem johannes.ludvik.havik@hitra.kommune.no 926 64 185 72 44 45 64
Alfrida L. Strøm Karlsen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem alfrida.karlsen@hitra.kommune.no 974 61 648 Ikke registrert
Audun Norbotten Liland Venstre (V) Varamedlem audun.liland@hitra.kommune.no 975 09 382 Ikke registrert
Paloma Brene Vargas Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem paloma.brene.vargas@hitra.kommune.no 957 82 645 Ikke registrert
Snorre Athammer Sandvik Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem snorre.athammer.sandvik@hitra.kommune.no 95044064 Ikke registrert
Inger Marie Sundgård Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem inger.marie.sundgard@hitra.kommune.no 920 57 930 Ikke registrert
Bjørn Morvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem bjorn.morvik@hitra.kommune.no Ikke registrert 72 44 21 06
Kåre Rømuld Høyre (H) Varamedlem kare.romuld@hitra.kommune.no 917 09 057 72 44 23 21
Reidar Melandsø Skaget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem reidar.melandso.skaget@hitra.kommune.no 908 20 173 72 44 59 25
Bergljot Stokkan Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem bergljot.stokkan@hitra.kommune.no 915 12 866 72 44 13 33
Versjon:5.1.1