eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
13.12.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
15.11.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
25.10.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Kvenvær oppvekstsenter
17.10.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20.09.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Knarrlagsund oppvekstenter
16.08.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
14.06.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Strand oppvekstsenter
26.04.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom1
13.03.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kantina
16.02.2017 Oppvekstkomiteen 2015-2019 15:00 Barman oppvekstsenter
07.12.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom1
27.10.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom1
18.10.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 18:30 Hitra rådhus Møterom1
07.09.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Fillan barnehage Kjøkkenet
16.06.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom1
06.06.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
18.05.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 15:00 Hitra rådhus K-sal
13.04.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 14:00 Hitra rådhus K-sal
02.03.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus K-sal
01.02.2016 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
25.11.2015 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
02.11.2015 Oppvekstkomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Kjell Roar Sæther () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ann-Vigdis Risnes Cowburn () Sekretær ann-vigdis.cowburn@hitra.kommune.no 91567223 91567223
Sigbjørn Glørstad Arbeiderpartiet (AP) Leder sigbjorn.glorstad@hitra.kommune.no 99729510 Ikke registrert
Ida Karoline Refseth Broholm Arbeiderpartiet (AP) Nestleder ida.karoline.broholm@hitra.kommune.no 938 78 418 Ikke registrert
Espen Arntsberg Arbeiderpartiet (AP) Medlem espen.arntsberg@hitra.kommune.no 951 49 764 72 44 41 42
Tor Johan Sagøy Høyre (H) Medlem tor.johan.sagoy@hitra.kommune.no 970 07 104 72 44 46 34
Kirsten Kjørsvik Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anna Margrethe Refsnes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem anna.margrethe.refsnes@hitra.kommune.no 957 53 219 Ikke registrert
Alfrida L. Strøm Karlsen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem alfrida.karlsen@hitra.kommune.no 974 61 648 Ikke registrert
Audun Norbotten Liland Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Paloma Brene Vargas Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Snorre Athammer Sandvik Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem snorre.athammer.sandvik@hitra.kommune.no 95044064 Ikke registrert
Inger Marie Sundgård Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem inger.marie.sundgard@hitra.kommune.no 920 57 930 Ikke registrert
Bjørn Morvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Hammerstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kåre Rømuld Høyre (H) Varamedlem kare.romuld@hitra.kommune.no 917 09 057 72 44 23 21
Reidar Melandsø Skaget Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem reidar.melandso.skaget@hitra.kommune.no 908 20 173 72 44 59 25
Bergljot Stokkan Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem bergljot.stokkan@hitra.kommune.no Ikke registrert 72 44 13 33
Versjon:5.1.1