eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190520 20.05.2019 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1
20190408 08.04.2019 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20190328 28.03.2019 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom1
20190307 07.03.2019 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom 1
20190211 11.02.2019 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 16:00 Sandstad omsorgsboliger
20181210 10.12.2018 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom 1
20181114 14.11.2018 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 15:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20181016 16.10.2018 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom 1
20180910 10.09.2018 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom 1
20180618 18.06.2018 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 15:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20180529 29.05.2018 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom 1
20180416 16.04.2018 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20180313 13.03.2018 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20180212 12.02.2018 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20171211 11.12.2017 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 18:00 Melandsjø omsorgssenter
20171120 20.11.2017 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20171017 17.10.2017 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20170919 19.09.2017 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom 1
20170612 12.06.2017 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 15:00 Hitra rådhus Møterom 1
20170515 15.05.2017 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 15:00 Hitra rådhus Møterom 1
20170424 24.04.2017 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom 1
20170313 13.03.2017 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Kantina/Møterom 1
20170130 30.01.2017 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom1
20161128 28.11.2016 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 15:00 Hitra rådhus Møterom1
20161031 31.10.2016 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 11:00 Hitra rådhus Møterom1
20161018 18.10.2016 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 18:30 Hitra rådhus Møterom1
20160829 29.08.2016 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom1
20160615 15.06.2016 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom1
20160606 06.06.2016 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20160411 11.04.2016 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra Helsetun Møterom Skarven
20160215 15.02.2016 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 16:00 Hitra Helsetun
20160201 01.02.2016 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 16:00 Hitra rådhus Møterom 1/kommunestyresalen
20151217 17.12.2015 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra Rådhus Møterom1
20151207 07.12.2015 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 16:00 Melandsjø Eldresenter Stua
20151123 23.11.2015 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 17:00 Hitra Rådhus Møterom 1
20151102 02.11.2015 Helse- og omsorgskomiteen 2015-2019 18:30 Hitra Rådhus K-sal
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Torfinn Stub Torfinn Stub Venstre (V) Leder torfinn.stub@hitra.kommune.no 908 92 771 72 44 36 89
Kalairasan Seenithamby Kalairasan Seenithamby Arbeiderpartiet (AP) Medlem kalairasan.seenithamby@hitra.kommune.no 95032858 Ikke registrert
Miriam Aclima Baglund Miriam Aclima Baglund Miljøpartiet De Grønne (MDG) Nestleder Miriam.Aclima.Baglund@hitra.kommune.no 917 34 472 Ikke registrert
Jan-Egil Handberg Jan-Egil Handberg Pensjonistpartiet (PP) Medlem jan.egil.handberg@hitra.kommune.no 976 96 766 Ikke registrert
Inge Dahlø Inge Dahlø Venstre (V) Varamedlem Inge.Dahlo@hitra.kommune.no 484 31 955 Ikke registrert
Kjersti Lindal Kjersti Lindal Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem kjersti.lindal@hitra.kommune.no 413 56 637 Ikke registrert
Nils Vang Nils Vang Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Nils.Vang@hitra.kommune.no 482 19 574 Ikke registrert
Roy Egil Oldervik Roy Egil Oldervik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem roy.egil.oldervik@hitra.kommune.no 416 30 394 Ikke registrert
Silje Elise Ødegård Silje Elise Ødegård Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem silje.odegard@hitra.kommune.no 984114408 Ikke registrert
Aase Anne Strømsvik Olsen Aase Anne Strømsvik Olsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem aase.anne.stromsvik.olsen@hitra.kommune.no 416 36 027 72 44 55 33
Lena Johanne Winther Bagøien Lena Johanne Winther Bagøien Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem lena.johanne.winther.bagoien@hitra.kommune.no 414 59 753 Ikke registrert
Siv Mari Murvold Siv Mari Murvold Senterpartiet (SP) Varamedlem siv.mari.murvold@hitra.kommune.no 488 69 456 Ikke registrert
Håvard Heggvik Håvard Heggvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem havard.heggvik@hitra.kommune.no 950 69 962 Ikke registrert
Otto Raum Eide Otto Raum Eide Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem otto.raum.eide@hitra.kommune.no 950 86 550 Ikke registrert
Inga Kristine Heggvik Inga Kristine Heggvik Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem inga.heggvik@hitra.kommune.no 93871089 Ikke registrert
Ivar Bjarne Kværnø Ivar Bjarne Kværnø Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem ivar.bjarne.kverno@hitra.kommune.no 917 09 036 72 44 36 52
Lars Dagfinn Hestnes Lars Dagfinn Hestnes Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem ldhestnes@gmail.com 464 32 810 Ikke registrert