eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191022 22.10.2019 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191001 01.10.2019 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20190902 02.09.2019 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kantina
20190625 25.06.2019 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20190618 18.06.2019 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20190521 21.05.2019 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20190430 30.04.2019 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20190326 26.03.2019 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20190226 26.02.2019 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20190122 22.01.2019 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20181211 11.12.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20181120 20.11.2018 Teknisk komite 2015-2019 00:00 Fjernmøte
20181113 13.11.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20181016 16.10.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20180918 18.09.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20180821 21.08.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20180626 26.06.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20180612 12.06.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20180515 15.05.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20180423 23.04.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20180403 03.04.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20180227 27.02.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20180116 16.01.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20171212 12.12.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20171128 28.11.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20171017 17.10.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresal
20170926 26.09.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20170822 22.08.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20170627 27.06.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20170612 12.06.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20170509 09.05.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20170403 03.04.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20170228 28.02.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20170117 17.01.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20161213 13.12.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus MøteromPLM
20161115 15.11.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus MøteromPLM
20161101 01.11.2016 Teknisk komite 2015-2019 10:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20161018 18.10.2016 Teknisk komite 2015-2019 18:30 Hitra rådhus MøteromPLM
20160920 20.09.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus MøteromPLM
20160823 23.08.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20160705 05.07.2016 Teknisk komite 2015-2019 00:00 Sommerfullmakt
20160628 28.06.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20160620 20.06.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20160607 07.06.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20160510 10.05.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20160412 12.04.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20160315 15.03.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20160216 16.02.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20160119 19.01.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20151215 15.12.2015 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20151124 24.11.2015 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra Rådhus Møterom PLM
20151110 10.11.2015 Teknisk komite 2015-2019 15:00 Hitra Rådhus Møterom PLM
20151103 03.11.2015 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra Rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Dag Willmann Dag Willmann Høyre (H) Leder dag.willmann@hitra.kommune.no 909 62 224 Ikke registrert
Arnt Julius Breivoll Arnt Julius Breivoll Arbeiderpartiet (AP) Nestleder arnt.julius.breivoll@hitra.kommune.no 909 23 287 72 44 22 08
Hege Lie Rønningen Hege Lie Rønningen Arbeiderpartiet (AP) Medlem hege.lie@hitra.kommune.no 97489550 Ikke registrert
Otto Jæger Lien Otto Jæger Lien Pensjonistpartiet (PP) Medlem Otto.Jeger.Lien@hitra.kommune.no 950 81 112 72 44 501 1
Synnøve Hanssen Synnøve Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Medlem Synnove.Hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Erik Knutshaug Erik Knutshaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem erik.Knutshaug@hitra.kommune.no 90770289 Ikke registrert
Jøran Hilmar Burø Jøran Hilmar Burø Venstre (V) Varamedlem joran.hilmar.buro@hitra.kommune.no 952 66 245 72 44 12 88
Dagrun-Beate Skarsvåg Dagrun-Beate Skarsvåg Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem dagrun.beate.skarsvag@hitra.kommune.no 917 91 639 Ikke registrert
Leif Nidar Bakeng Leif Nidar Bakeng Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem leif.nidar.bakeng@hitra.kommune.no 917 11 801 72 44 27 08
Vigdis Norbotten Lossius Vigdis Norbotten Lossius Venstre (V) Varamedlem vigdis.nordbotten.lossius@hitra.kommune.no Ikke registrert 72 44 13 31
Stig Wraalsen Stig Wraalsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem stig.wraalsen@hitra.kommune.no 915 72 062 Ikke registrert
Elisa Terese Monsø Elisa Terese Monsø Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem elis.terese.monso@hitra.kommune.no 988 15 110 Ikke registrert
Geir Samdahl Geir Samdahl Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem geir.samdahl@hitra.kommune.no 975 26 546 Ikke registrert
Randi Schei Randi Schei Senterpartiet (SP) Varamedlem randi.schei@hitra.kommune.no 958 24 923 Ikke registrert
Edvard Meland Hjertås Edvard Meland Hjertås Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem edvard.meland.hjertas@hitra.kommune.no 958 97 787 Ikke registrert
Linn Holmen Linn Holmen Høyre (H) Varamedlem linn.holmen@hitra.kommune.no 991 58 407 Ikke registrert
Roger Lund Roger Lund Høyre (H) Varamedlem roger.lund@hitra.kommune.no 957 08 861 Ikke registrert
Bodil Birkeland Bodil Birkeland Senterpartiet (SP) Varamedlem bodil.birkeland@hitra.kommune.no 930 36 863 72 44 45 55
Bjarne Johan Faxvaag Bjarne Johan Faxvaag Høyre (H) Varamedlem bjarne.johan.faxvaag@hitra.kommune.no 911 35 987 Ikke registrert