eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
16.01.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
12.12.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
28.11.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
17.10.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresal
26.09.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
22.08.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
27.06.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
12.06.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
09.05.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
03.04.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
28.02.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
17.01.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
13.12.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus MøteromPLM
15.11.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus MøteromPLM
01.11.2016 Teknisk komite 2015-2019 10:00 Hitra rådhus Møterom PLM
18.10.2016 Teknisk komite 2015-2019 18:30 Hitra rådhus MøteromPLM
20.09.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus MøteromPLM
23.08.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
05.07.2016 Teknisk komite 2015-2019 00:00 Sommerfullmakt
28.06.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20.06.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
07.06.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
10.05.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
12.04.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
15.03.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
16.02.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
19.01.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
15.12.2015 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
24.11.2015 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra Rådhus Møterom PLM
10.11.2015 Teknisk komite 2015-2019 15:00 Hitra Rådhus Møterom PLM
03.11.2015 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra Rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ann-Vigdis Risnes Cowburn () Sekretær ann-vigdis.cowburn@hitra.kommune.no 91567223 91567223
Dag Willmann Høyre (H) Leder dag.willmann@hitra.kommune.no 909 62 224 Ikke registrert
Arnt Julius Breivoll Arbeiderpartiet (AP) Nestleder arnt.julius.breivoll@hitra.kommune.no 909 23 287 72 44 22 08
Hege Lie Rønningen Arbeiderpartiet (AP) Medlem hege.lie@hitra.kommune.no 97489550 Ikke registrert
Otto Jæger Lien Pensjonistpartiet (PP) Medlem Otto.Jeger.Lien@hitra.kommune.no 950 81 112 72 44 501 1
Synnøve Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erik Knutshaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem erik.Knutshaug@hitra.kommune.no 90770289 Ikke registrert
Jøran Hilmar Burø Venstre (V) Varamedlem joran.hilmar.buro@hitra.kommune.no Ikke registrert 72 44 12 88
Dagrun-Beate Skarsvåg Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Leif Nidar Bakeng Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem leif.nidar.bakeng@hitra.kommune.no 917 11 801 72 44 27 08
Vigdis Norbotten Lossius Venstre (V) Varamedlem vigdis.nordbotten.lossius@hitra.kommune.no Ikke registrert 72 44 13 31
Stig Wraalsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem stig.wraalsen@hitra.kommune.no 915 72 062 Ikke registrert
Elisa Terese Monsø Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Samdahl Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem geir.samdahl@hitra.kommune.no 975 26 546 Ikke registrert
Randi Schei Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Edvard Meland Hjertås Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Linn Holmen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roger Lund Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bodil Birkeland Senterpartiet (SP) Varamedlem bodil.birkeland@hitra.kommune.no 930 36 863 72 44 45 55
Bjarne Johan Faxvaag Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1