eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
26.06.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
12.06.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
15.05.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
23.04.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
03.04.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
27.02.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
16.01.2018 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
12.12.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
28.11.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
17.10.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresal
26.09.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
22.08.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
27.06.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
12.06.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
09.05.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
03.04.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
28.02.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
17.01.2017 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
13.12.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus MøteromPLM
15.11.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus MøteromPLM
01.11.2016 Teknisk komite 2015-2019 10:00 Hitra rådhus Møterom PLM
18.10.2016 Teknisk komite 2015-2019 18:30 Hitra rådhus MøteromPLM
20.09.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus MøteromPLM
23.08.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
05.07.2016 Teknisk komite 2015-2019 00:00 Sommerfullmakt
28.06.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
20.06.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
07.06.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
10.05.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
12.04.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
15.03.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
16.02.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
19.01.2016 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
15.12.2015 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra rådhus Møterom PLM
24.11.2015 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra Rådhus Møterom PLM
10.11.2015 Teknisk komite 2015-2019 15:00 Hitra Rådhus Møterom PLM
03.11.2015 Teknisk komite 2015-2019 17:00 Hitra Rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ann-Vigdis Risnes Cowburn () Sekretær ann-vigdis.cowburn@hitra.kommune.no 915 67 223 915 67 223
Dag Willmann Høyre (H) Leder dag.willmann@hitra.kommune.no 909 62 224 Ikke registrert
Arnt Julius Breivoll Arbeiderpartiet (AP) Nestleder arnt.julius.breivoll@hitra.kommune.no 909 23 287 72 44 22 08
Hege Lie Rønningen Arbeiderpartiet (AP) Medlem hege.lie@hitra.kommune.no 97489550 Ikke registrert
Otto Jæger Lien Pensjonistpartiet (PP) Medlem Otto.Jeger.Lien@hitra.kommune.no 950 81 112 72 44 501 1
Synnøve Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Medlem Synnove.Hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Erik Knutshaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem erik.Knutshaug@hitra.kommune.no 90770289 Ikke registrert
Jøran Hilmar Burø Venstre (V) Varamedlem joran.hilmar.buro@hitra.kommune.no 952 66 245 72 44 12 88
Dagrun-Beate Skarsvåg Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem dagrun.beate.skarsvag@hitra.kommune.no 917 91 639 Ikke registrert
Leif Nidar Bakeng Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem leif.nidar.bakeng@hitra.kommune.no 917 11 801 72 44 27 08
Vigdis Norbotten Lossius Venstre (V) Varamedlem vigdis.nordbotten.lossius@hitra.kommune.no Ikke registrert 72 44 13 31
Stig Wraalsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem stig.wraalsen@hitra.kommune.no 915 72 062 Ikke registrert
Elisa Terese Monsø Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem elis.terese.monso@hitra.kommune.no 988 15 110 Ikke registrert
Geir Samdahl Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem geir.samdahl@hitra.kommune.no 975 26 546 Ikke registrert
Randi Schei Senterpartiet (SP) Varamedlem randi.schei@hitra.kommune.no 958 24 923 Ikke registrert
Edvard Meland Hjertås Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem edvard.meland.hjertas@hitra.kommune.no 958 97 787 Ikke registrert
Linn Holmen Høyre (H) Varamedlem linn.holmen@hitra.kommune.no 991 58 407 Ikke registrert
Roger Lund Høyre (H) Varamedlem roger.lund@hitra.kommune.no 957 08 861 Ikke registrert
Bodil Birkeland Senterpartiet (SP) Varamedlem bodil.birkeland@hitra.kommune.no 930 36 863 72 44 45 55
Bjarne Johan Faxvaag Høyre (H) Varamedlem bjarne.johan.faxvaag@hitra.kommune.no 911 35 987 Ikke registrert
Versjon:5.1.1