eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
30.01.2018 Hitra valgnemnd 2015-2019 14:30 Hitra rådhus Ordførers kontor
20.12.2016 Hitra valgnemnd 2015-2019 09:00 Hitra rådhus Ordførers kontor
24.05.2016 Hitra valgnemnd 2015-2019 13:00 Hitra rådhus Ordførers kontor
20.10.2015 Hitra valgnemnd 2015-2019 10:00 Hitra Rådhus Ordførers kontor
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ann-Vigdis Risnes Cowburn () Sekretær ann-vigdis.cowburn@hitra.kommune.no 915 67 223 915 67 223
Ole L. Haugen Arbeiderpartiet (AP) Ordfører ole.laurits.haugen@hitra.kommune.no 905 78 433 72 44 17 11
Eldbjørg Broholm Arbeiderpartiet (AP) Varaordfører eldbjorg.broholm@hitra.kommune.no 995 34 538 72 44 13 60
Trygve Sivertsen Arbeiderpartiet (AP) Medlem trygve.sivertsen@hitra.kommune.no 975 30 870 72 44 37 10
Hilde Jørgensen Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem hilde.jorgensen@hitra.kommune.no 91332172 Ikke registrert
Per Johannes Ervik Pensjonistpartiet (PP) Medlem per.ervik@hitra.kommune.no 909 64 673 72 44 31 18
Lars P. Hammerstad Senterpartiet (SP) Medlem lars.peder.hammerstad@hitra.kommune.no 41310349 72441665
Tom Skare Fremskrittspartiet (FRP) Medlem tom.skare@hitra.kommune.no 975 29 403 Ikke registrert
Sigbjørn Glørstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem sigbjorn.glorstad@hitra.kommune.no 99729510 Ikke registrert
Ida Karoline Refseth Broholm Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ida.karoline.broholm@hitra.kommune.no 938 78 418 Ikke registrert
Arnt Julius Breivoll Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem arnt.julius.breivoll@hitra.kommune.no 909 23 287 72 44 22 08
Torfinn Stub Venstre (V) Varamedlem torfinn.stub@hitra.kommune.no 908 92 771 72 44 36 89
Miriam Aclima Baglund Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Miriam.Aclima.Baglund@hitra.kommune.no 917 34 472 Ikke registrert
Ann-Bjørg Strøm Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ann.Bjorg.Strom@hitra.kommune.no 907 21 740 Ikke registrert
Synnøve Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Synnove.Hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Otto Jæger Lien Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Otto.Jeger.Lien@hitra.kommune.no 950 81 112 72 44 501 1
Jan-Egil Handberg Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem jan.egil.handberg@hitra.kommune.no 976 96 766 Ikke registrert
Kirsten Kjørsvik Senterpartiet (SP) Varamedlem kirsten.kjorsvik@hitra.kommune.no 908 38 322 Ikke registrert
Dag Willmann Høyre (H) Varamedlem dag.willmann@hitra.kommune.no 909 62 224 Ikke registrert
Tor Johan Sagøy Høyre (H) Varamedlem tor.johan.sagoy@hitra.kommune.no 970 07 104 72 44 46 34
Versjon:5.1.1