eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
30.01.2018 Personalutvalget 2015-2019 09:00 Hitra rådhus Ordførers kontor
04.07.2017 Personalutvalget 2015-2019 09:00 Hitra rådhus Ordførers kontor
14.02.2017 Personalutvalget 2015-2019 09:00 Hitra rådhus Ordførers kontor
23.08.2016 Personalutvalget 2015-2019 09:00 Hitra rådhus Ordførers kontor
19.01.2016 Personalutvalget 2015-2019 09:00 Hitra rådhus Ordførers kontor
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Ann-Vigdis Risnes Cowburn () Sekretær ann-vigdis.cowburn@hitra.kommune.no 915 67 223 915 67 223
Ole L. Haugen Arbeiderpartiet (AP) Ordfører ole.laurits.haugen@hitra.kommune.no 905 78 433 72 44 17 11
Eldbjørg Broholm Arbeiderpartiet (AP) Varaordfører eldbjorg.broholm@hitra.kommune.no 995 34 538 72 44 13 60
Trygve Sivertsen Arbeiderpartiet (AP) Medlem trygve.sivertsen@hitra.kommune.no 975 30 870 72 44 37 10
Hilde Jørgensen Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem hilde.jorgensen@hitra.kommune.no 91332172 Ikke registrert
Sigbjørn Glørstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem sigbjorn.glorstad@hitra.kommune.no 99729510 Ikke registrert
Ida Karoline Refseth Broholm Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ida.karoline.broholm@hitra.kommune.no 938 78 418 Ikke registrert
Arnt Julius Breivoll Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem arnt.julius.breivoll@hitra.kommune.no 909 23 287 72 44 22 08
Torfinn Stub Venstre (V) Varamedlem torfinn.stub@hitra.kommune.no 908 92 771 72 44 36 89
Miriam Aclima Baglund Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Miriam.Aclima.Baglund@hitra.kommune.no 917 34 472 Ikke registrert
Ann-Bjørg Strøm Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ann.Bjorg.Strom@hitra.kommune.no 907 21 740 Ikke registrert
Per Johannes Ervik Pensjonistpartiet (PP) Medlem per.ervik@hitra.kommune.no 909 64 673 72 44 31 18
Synnøve Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Synnove.Hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Otto Jæger Lien Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Otto.Jeger.Lien@hitra.kommune.no 950 81 112 72 44 501 1
Jan-Egil Handberg Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem jan.egil.handberg@hitra.kommune.no 976 96 766 Ikke registrert
Lars P. Hammerstad Senterpartiet (SP) Medlem lars.peder.hammerstad@hitra.kommune.no 41310349 72441665
Kirsten Kjørsvik Senterpartiet (SP) Varamedlem kirsten.kjorsvik@hitra.kommune.no 908 38 322 Ikke registrert
Tom Skare Fremskrittspartiet (FRP) Medlem tom.skare@hitra.kommune.no 975 29 403 Ikke registrert
Dag Willmann Høyre (H) Varamedlem dag.willmann@hitra.kommune.no 909 62 224 Ikke registrert
Tor Johan Sagøy Høyre (H) Varamedlem tor.johan.sagoy@hitra.kommune.no 970 07 104 72 44 46 34
Kjell Roar Sæther Arbeidsgiverrepresentant (AG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Wenche Lervold Helsø Ansattes representant (AN) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jorunn Pedersen Ansattes representant (AN) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kenneth Nordgård Ansattes representant (AN) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Katrine Finne Ansattes representant (AN) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1