eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191121 21.11.2019 Kommunestyre 2019-2023 11:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191017 17.10.2019 Kommunestyre 2019-2023 13:30 Hitra rådhus Kommunestyresalen
20191010 10.10.2019 Kommunestyre 2019-2023 17:00 Hitra rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Arnt Julius Breivoll Arnt Julius Breivoll Arbeiderpartiet (AP) Medlem arnt.julius.breivoll@hitra.kommune.no 909 23 287 72 44 22 08
Ida Karoline Refseth Broholm Ida Karoline Refseth Broholm Arbeiderpartiet (AP) Medlem ida.karoline.broholm@hitra.kommune.no 938 78 418 Ikke registrert
Stig Wraalsen Stig Wraalsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem stig.wraalsen@hitra.kommune.no 915 72 062 Ikke registrert
Roy Egil Oldervik Roy Egil Oldervik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem roy.egil.oldervik@hitra.kommune.no 416 30 394 Ikke registrert
Malfrid Olava Knutshaug Malfrid Olava Knutshaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem malfrid.olava.knutshaug@hitra.kommune.no 450 71 828 72 44 22 17
Aase Anne Strømsvik Olsen Aase Anne Strømsvik Olsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem aase.anne.stromsvik.olsen@hitra.kommune.no 416 36 027 72 44 55 33
Eldbjørg Broholm Eldbjørg Broholm Arbeiderpartiet (AP) Medlem eldbjorg.broholm@hitra.kommune.no 995 34 538 72 44 13 60
Ole L. Haugen Ole L. Haugen Arbeiderpartiet (AP) Ordfører ole.laurits.haugen@hitra.kommune.no 905 78 433 72 44 17 11
Arne Inge Nøstvik Arne Inge Nøstvik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
John Lernes John Lernes Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Jensen Bjørn Jensen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars Erik Strand Vitsø Lars Erik Strand Vitsø Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Monica Mollan Monica Mollan Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ann Bodil Kosberg Wingan Ann Bodil Kosberg Wingan Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Cathrine Lossius Cathrine Lossius Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Glørstad Thomas Glørstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Malin Helgebostad Monsø Malin Helgebostad Monsø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Stølan Terje Stølan Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sanja Jovic Sanja Jovic Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Hofstad Eide Ole Hofstad Eide Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erlend Broholm Erlend Broholm Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørg Brasøy Bjørg Brasøy Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem bjorg.randi.brasoy@hitra.kommune.no 911 84 984 Ikke registrert
Hilde Jørgensen Hilde Jørgensen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem hilde.jorgensen@hitra.kommune.no 91332172 Ikke registrert
Olav Athammer Olav Athammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem olav.athammer@hitra.kommune.no 913 32 172 Ikke registrert
Snorre Athammer Sandvik Snorre Athammer Sandvik Rødt (R) Varamedlem snorre.athammer.sandvik@hitra.kommune.no 95044064 Ikke registrert
Lisa Pedersen Haugen Lisa Pedersen Haugen Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Andreas Brorstad Lervik Andreas Brorstad Lervik Rødt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jann O. Krangnes Jann O. Krangnes Rødt (R) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Guro-Karoline Aabakken Guro-Karoline Aabakken Rødt (R) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Krangnes Per Krangnes Rødt (R) Varamedlem per.krangnes@hitra.kommune.no 91813054 Ikke registrert
Inge Dahlø Inge Dahlø Venstre (V) Varamedlem Inge.Dahlo@hitra.kommune.no 484 31 955 Ikke registrert
Roger Magne Sørensen Roger Magne Sørensen Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Rønning Bjørn Rønning Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kolbjørn Ulvan Kolbjørn Ulvan Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torfinn Stub Torfinn Stub Venstre (V) Varaordfører torfinn.stub@hitra.kommune.no 908 92 771 72 44 36 89
Lars P. Hammerstad Lars P. Hammerstad Senterpartiet (SP) Medlem lars.peder.hammerstad@hitra.kommune.no 41310349 72441665
Johannes Ludvik Håvik Johannes Ludvik Håvik Senterpartiet (SP) Medlem johannes.ludvik.havik@hitra.kommune.no 926 64 185 72 44 45 64
Siv Mari Murvold Siv Mari Murvold Senterpartiet (SP) Varamedlem siv.mari.murvold@hitra.kommune.no 488 69 456 Ikke registrert
Arnt Magne Flesvik Arnt Magne Flesvik Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tora Mellemsether Tora Mellemsether Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jon Lian Jon Lian Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
May Elise Jamtøy Stolpnes May Elise Jamtøy Stolpnes Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Larsen Trond Larsen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Linn-Christin Jobotn Linn-Christin Jobotn Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Janne-Elise Handberg Janne-Elise Handberg Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jorun Helen Strømmen Jorun Helen Strømmen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Edvard Meland Hjertås Edvard Meland Hjertås Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem edvard.meland.hjertas@hitra.kommune.no 958 97 787 Ikke registrert
Jan-Egil Handberg Jan-Egil Handberg Pensjonistpartiet (PP) Medlem jan.egil.handberg@hitra.kommune.no 976 96 766 Ikke registrert
Inga Kristine Heggvik Inga Kristine Heggvik Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem inga.heggvik@hitra.kommune.no 93871089 Ikke registrert
Per Johannes Ervik Per Johannes Ervik Pensjonistpartiet (PP) Medlem per.ervik@hitra.kommune.no 909 64 673 72 44 31 18
Otto Jæger Lien Otto Jæger Lien Pensjonistpartiet (PP) Medlem Otto.Jeger.Lien@hitra.kommune.no 950 81 112 72 44 501 1
Inger Marie Sundgård Inger Marie Sundgård Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem inger.marie.sundgard@hitra.kommune.no 920 57 930 Ikke registrert
Gunnar Ingolf Andresen Gunnar Ingolf Andresen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem gunnar.ingolf.andresen@hitra.kommune.no 916 70 941 72 44 31 80
Synnøve Hanssen Synnøve Hanssen Pensjonistpartiet (PP) Medlem Synnove.Hansen@hitra.kommune.no 481 50 457 Ikke registrert
Kåre Rømuld Kåre Rømuld Høyre (H) Varamedlem kare.romuld@hitra.kommune.no 917 09 057 72 44 23 21
Tor Johan Sagøy Tor Johan Sagøy Høyre (H) Medlem tor.johan.sagoy@hitra.kommune.no 970 07 104 72 44 46 34
Dag Willmann Dag Willmann Høyre (H) Medlem dag.willmann@hitra.kommune.no 909 62 224 Ikke registrert
Ivar Bjarne Kværnø Ivar Bjarne Kværnø Høyre (H) Varamedlem ivar.bjarne.kverno@hitra.kommune.no 917 09 036 72 44 36 52
Stig Atle Lervåg Stig Atle Lervåg Høyre (H) Varamedlem stig.atle.lervag@hitra.kommune.no 486 06 662 Ikke registrert
Sigrid Helene Hanssen Sigrid Helene Hanssen Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marianne Østensen Marianne Østensen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Johan Strømmen Tore Johan Strømmen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håvard Hestnes Håvard Hestnes Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Heidi Furuvik Heidi Furuvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Atle Andreas Thomassen Atle Andreas Thomassen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Morvik Bjørn Morvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem bjorn.morvik@hitra.kommune.no Ikke registrert 72 44 21 06
Håvard Heggvik Håvard Heggvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem havard.heggvik@hitra.kommune.no 950 69 962 Ikke registrert
Tom Skare Tom Skare Fremskrittspartiet (FRP) Medlem tom.skare@hitra.kommune.no 975 29 403 Ikke registrert
Bjørg Reitan Bjørgvik Bjørg Reitan Bjørgvik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem bjorg.reitan.bjorgvik@hitra.kommune.no 913 74 371 72 44 46 49
Geir Samdahl Geir Samdahl Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem geir.samdahl@hitra.kommune.no 975 26 546 Ikke registrert